Copyright 2021 - BIURO RACHUNKOWE MOBIS 54-142 Wrocław ul. Dokerska 32

mobis kolarz 4

Jeśli chcesz rozpocząć działalność jednoosobową (samozatrudnienie), powinieneś złożyć wniosek o wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wniosek składasz na formularzu CEIDG-1.Jeśli chcesz rozpocząć działalność jednoosobową (samozatrudnienie), powinieneś złożyć wniosek o wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wniosek składasz na formularzu CEIDG-1.
Masz do wyboru kilka możliwości. Wniosek możesz złożyć online bez konieczności wizyty w urzędzie albo udając się osobiście do urzędu gminy.
Wniosek o wpis do CEIDG online
Złóż wniosek online bez wychodzenia z domuNajwygodniejsze dla Ciebie będzie przygotowanie i podpisanie wniosku online. W tym celu zarejestruj się na stronie internetowej CEIDG, wypełnij formularz i podpisz go podpisem elektronicznym, Profilem Zaufanym lub bankowością internetową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale Podpis elektroniczny i profil zaufany.
Wniosek CEIDG-1 możesz wypełnić samodzielnie uzupełniając pola formularza albo korzystając z pomocy tzw. kreatora. W tym przypadku przewodnik „krok po kroku" i pytania pomocnicze ułatwią Ci uzupełnianie kolejnych rubryk.    
Wypełnij wniosek online i złóż w urzędzieJeśli nie posiadasz podpisu elektronicznego albo Profilu Zaufanego, możesz wypełnić wniosek online i podpisać go osobiście w urzędzie gminy. Elektroniczny formularz wniosku znajdziesz na stronie CEIDG. Żeby wypełnić wniosek nie musisz dodatkowo rejestrować się na stronie CEIDG – możesz to zrobić anonimowo.

 

Możemy zrobić to za Ciebie i prowadzić Twoją księgowość. Co zyskuję?

Profesjonalną opiekę wraz z obsługą

SZYBKI KONTAKT Z BIUREM MOBIS tel. +48 602 371 810
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami